1.Yazı

Doğal Parazit giderme
Profesör ve elektron mikroskopisti Alex Volinsky, proaktif parazitleri zapper (ne olduğunu bilmiyorum) ve sauna (bunu da anlamadım) ile temizledi.Sonuç olarak çok hasta oldu ancak daha sonra 3 ayak uzunluğunda bir solucandan kurtuldu.

“Sonuçların kesin olmadığını söyleyebilirim.testlerde insan Dna’sı bulundu ve diğer bir testte insan vücudu tarafından kullanılmayan insana ait sözde gene rastlandı (bu çeviri yanlış olabilir)

Bulguları araştırmaya devam etmek için Rus Nikolai Gunarev’i buldu.Organizmanın beş farklı aşaması tespit edildi.Volinsky “Bu organizma kesinlikle hücresel bir yapıya sahiptir, bunu mikroskop altında açıkça görebilirsiniz, yada hücrelerdeki Dna’yı görmek için onları boyayabilirsiniz.

Bilim tabanlı tıp şöyle diyor ” Bu parazitleri olmayan tek bir hasta bulamadık.”

Geçerli teoriye göre kurtçuklar bağırsak dokusunun içine giriyor.

Volinsky, oksidatif çalışmalar yapan kişilerin hiperbarik oksijen terapisi, ozon tedavileri, hidrojen peroksit tedavileri veya klordioksit ile benzer sonuçlar aldığını buldu.

Doktorlar bu tür bir şeye mukozal astarında aktif olarak yüzen parazitleri görmek için buraya tıklayın. ( https://www.youtube.com/watch?v=D76qndUOSz4&spfreload=1

)

Çeşitli testler yapılsada solucanlar ve parazitleri görmek için her zaman testlerde tespit edilmez.

Parazit ve solucanların yok edilmesi için kurulmuş bir topluluğun uzmanı olan Paul Chek, her türlü şekil değişimi, çevrelerine uyum sağlamalarına ve zor koşullardan kurtulmalarına olanak tanıdığını söylüyor.

Bu adaptasyon belirli vakalarda tedaviyi çok zorlaştırıyor, çünkü solucanlar ve parazitlere baskı yapıldığında vücuttaki daha derinde bulunan yumuşak dokulara giriyor.

Chek müşterilerinde, parazitlerin ve solucanların uygunsuz bir şekilde yok edilmesinin tehlikeli bir yol olduğunu ve daha zorlayıcı çevreye karşı daha güçlü, daha uyarlanabilir olmasını sağlayarak gelecekteki yok olmalarını zorlaştırdığını buldu.

Prof.Volinsky, “Halen bilinen deaminasyon yöntemleri, okaliptüs ve ardından sıkılmış limon gibi şeyler ile lavmanları kullanıyor.Halat solucanları muhtemelen insan kanından beslendiği için, bu solucanlardan kurtulurken iç kanama ve bundan dolayı oluşan halsizliğe çok dikkat edilmeli.

———————————-

2.Yazı

Doğal Yollarla Mantar ve Parazit Enfeksiyonlarının Ortadan
Kaldırılması

Bir kadın parazit enfeksiyonu belirtileri hissetti ve suçluları öldürmek için bazı yöntemler uyguladı.Daha sonra kendinden 48 cm uzunluğunda bir solucan çıktı.Paul Chek’in tarif ettiği şekilde bir şey çıkmıştı.

Solucanı kavanoza koyup test için doktora gitti.Laboratuarda test edildiğinde negatif sonuç alındı, yani parazit tespit edilmedi.Üç kere daha test edildi ama hep negatif sonuç çıktı.
Tanımlanan solucan vajinal eskarin (escarus) solucanıydı.

Bir çok mantar ve parazit enfeksiyonu saptanmaz.Bu onlara ev sahibi olma yeteneği sağlar.Parazit ve mantar enfeksiyonlarından kurtulmak zordur.Paul Chek’e göre aşırı ve sağlıksız beslenmek bu istilacıları besler.

Chek , bu tür sorunlarda beslenmemizde anti-parazit ve anti-fungal besinlerin yeri önemlidir diyor.

Bentonik kili parazitleri ortadan kaldırmada yardımcı olabilir diyor.
Chek, ayrıca çamur diyor, “bir sünger gibidir, vücuttaki ağır metalleri ve diğer toksinleri çeker.Çamur ameoba türü parazitleri de çekebilir”.

Chek, “Acı baharatlar böcekleri öldürür” diyor.Oreganol p73 en kolay ve en pahalı yöntemlerden biridir.
Chek ,”Acı soslar parazitler için bir ateş gibidir ve onları öldürür.” Oreganol’da aynı işlevi görür.Kekik yağı daha acıdır ondan daha fazla başka rahatsızlıklara neden olur.

Cayenne (Arnavut) biberi güçlü bir katildir.Çok önemli bir bitkidir.

Paul Chek’e göre fazla miktarda su ve boş bir mide ile alınan dondurulmuş morina balığı karaciğer yağı kapsülleri, en güçlü silahlardan biridir.Kapsülleri dondurmak kapsüllerin yavaş erimesine ve bunun sonucunda ince bağırsağa erimeden ulaşmasını sağlar.
Bu yağ parazit ve solucanları bir battaniye gibi kaplar ve onları boğar.

Zencefil, sarımsak, zerdeçal ve pelin otu parazitler ve mantarları üldürür.Onları yerlerinden çıkarır.pelin otu ve siyah ceviz birlikte en güçlü silahlardan biridir.

Chek 400-1000 farklı çeşit parazit ve mantarın ortadan kaldırılması için en iyi yolun doğal yöntemler olduğunu söylüyor.
Diyo ki,” Bazen semptomlara bakarak parazitleri ve mantarları tedavi etmek uygundur.Bazı testler doğruyu göstermez.”

Besin sınıfı diyatomlu toprak (Food grade diatomaceous earth, FGDE) bu toprak parazitleri yok etmekle beraber ağır metallere kenetlenir.Eğer fazla alırsanız kabız olursunuz.FGDE sabah boş mideye ilk olarak ve yatmadan önce alınmalı.
“Diyatomlu toprak, mineral içeriğinin bir parçası olarak ağır metal içeriri anacak aynı zamanda doğal antidot olan Selenyum da içerir ve buda başka şekilde biriken ağır metalleri vücuttan atılmasına izin verir.Bu nedenle, alüminyum ve kurşun varlığına rağmen gerçekten endişe edilecek bir şey değildir” diyor, Healthy Life.

Chek 4,5 milyar kişinin solucanları olduğunu söylüyor.Paul Chek’in tedavi kitabı bulunuyor.

————————————-

Bu yazılar bilgilendirme amaçlı yazılmıştır.Önce Dr.Natasha’nın önerileri dikkate alınmalıdır.Çok inatçı vakalar olabilir, onlara yardımcı olabilir diye bu yazıyı paylaştım.
Yazıda gerekli olduğunu düşündüğüm bölümleri paylaştım.Hatalar bulunabilir.

Orjinal yazılar;
1.yazı
http://www.nourishingplot.com/…/04/natural-parasite-removal/

2.yazı
http://www.nourishingplot.com/…/eliminating-fungal-and-par…/